تعداد بازدید: 1

 

دکتر آمری نیا برگزیده مرد سال سلامت در سال 2006در علم تغذیه

   
 

 

 

 

دکتر رضا آمری نیا با تلاش شبانه روزی خود توانست بار دیگر نام کشور عزیزمان ایران را در زمره کشورهای علمی جهان به ثبت رسانده و از سوی مرکز بین المللی بیوگرافیکال کمبریج انگلستان به عنوان مرد سلامت سال 2006 در زمینه علم تغذیه برگزیده شود.و نام خود و کشور عزیزمان ايران را در کتاب who's who  قرن 21 به ثبت برساند.

 تاریخچه این مرکز و انتشار کتاب مذکور به  سال 1846در کشور انگلستان بر می گردد که وظیفه آن تحقیق در مورد معرفی افرادی بود که به نوعی در خدمت به بشر پیشگام بودند.هدف این مرکز کمک به مراکز تحقیقاتی در مورد شناخت افراد موثر در جامعه برای پیشبرد تحقیقات در کلیه زمینه های مختلف علوم بود. با پیشرفت روزافزون علم و شکل گیری عصر ارتباطات و لزوم همکاری کلیه مراکز علمی دنیا و بطور خلاصه تشکیل دهکده جهانی این پدیده بسرعت رشد کرده و تبدیل به مراکز بین المللی مرتبط شد که هدف آنها نزدیک تر نمودن کلیه مجامع علمی دنیا در جهت نیل به اهداف بشر دوستانه گردید. بطوریکه تا کنون حدود 200 ویرایش از کتاب مذکور برای معرفی پیشگامان علم در سراسر دنیا چاپ شده است و در اختیار دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی، کتابخانه ها و سایر مجامع علمی دنیا قرار گرفته است. که البته اولین کتاب با 250 صفحه و آخرین آن با حدود 2500 صفحه به معرفی افراد برگزیده به چاپ رسیده است.

 دکتر آمری نيا دارای مدرک تغذيه از  دانشگاه هانتیگتون آمریکا (HCHS) ، عضو آکادمی چاقی آمریکا(AOA) و عضو بین المللی کالج تغذیه آمریکا ( ACN ) بوده و حدود 300 مقاله کوتاه در زمینه تغذیه در بسياری از نشریات داخلی و خبر گزاریها داشته است که همگی آنها به صورت یک مجموعه تخصصی تغذیه در وب سایت وی  به آدرس www.ParsDiet.com آمده است .فعالیتهای  مذکور از دید مراکز مذکور پنهان نمانده و بطوریکه در گواهی ارائه شده ،  نام ايشان  به عنوان مرد سال سلامت در زمینه علم تغذیه در سال 2006 به جهانیان معرفی شده است و بدين وسيله  بار دیگر نام کشور اسلامی و عزیزمان ایران بر برترین های اوراق علمی جهان نقش ميبندد

برای مشاهده تصویر مدرک ارسالی اینجا را کلیک کنید

   
   

معرفی این صفحه به دوستان

ایمیل فرستنده

 

نام فرستنده

     ایمیل گیرنده

 

  نام گیرنده

   
   
   
   
copyright © 2006 Parsdiet All rights reserved Design by P.P.D Group

برداشتن مطالب از این سایت با ذکر نام سایت مجاز می باشد